Sosyal Medyada Takip Edin!

ANTİKPASS GÜNCEL KART BİLGİLERİNE ULAŞABİLİRSİNİZ

Düğün Salonları

DÜĞÜNÜNÜZÜ 5 TAKSİTLE ÖDEYİN
İNDİRİM KAMPANYALARINA HEMEN GÖZ ATIN

Toplantı Salonları

Erguvan

Erguvan Toplantı Salonu

50 kişilik Erguvan Toplantı salonumuz ile  Lansman toplantıları, seminerler, bayi/dernek toplantıları gibi organizasyonlarınız için; Erguvan Toplantı Salonu konforlu ve ferah bir alternatif olacaktır. 4 farklı oturma düzeninde kullanılabilen Erguvan Toplantı Salonu, kolçaklı sandalyeler kullanılarak tiyatro düzende katılımcı firmanın talebine göre 50 kişiye kadar olan toplantılara ev sahipliği yapmaktadır.

İncele
Kardelen

Kardelen Toplantı Salonu

100 kişilik Kardelen Toplantı  Salonumuz ile  Lansman toplantıları, seminerler, bayi/dernek toplantıları gibi organizasyonlarınız için; Kardelen Toplantı Salonu konforlu ve ferah bir alternatif olacaktır. 4 farklı oturma düzeninde kullanılabilen Kardelen Toplantı Salonu, kolçaklı sandalyeler kullanılarak tiyatro düzende katılımcı firmanın talebine göre 100 kişiye kadar olan toplantılara ev sahipliği yapmaktadır.

İncele
Beylikbağı

Beylikbağı Toplantı Salonu

296 kişilik Beylikbağı Toplantı Salonumuz ile  Lansman toplantıları, seminerler, bayi/dernek toplantıları gibi organizasyonlarınız için; Beylikbağı Toplantı Salonu konforlu ve ferah bir alternatif olacaktır. 4 farklı oturma düzeninde kullanılabilen Beylikbağı Toplantı Salonu, kolçaklı sandalyeler kullanılarak tiyatro düzende katılımcı firmanın talebine göre 100 kişiye kadar olan toplantılara ev sahipliği yapmaktadır.

İncele
Altınkemer

Altınkemer Toplantı Salonu

150 kişilik Altınkemer Toplantı Salonumuz ile  Lansman toplantıları, seminerler, bayi/dernek toplantıları gibi organizasyonlarınız için; AltınkemerToplantı Salonu konforlu ve ferah bir alternatif olacaktır. 4 farklı oturma düzeninde kullanılabilen Altınkemer Toplantı Salonu, kolçaklı sandalyeler kullanılarak tiyatro düzende katılımcı firmanın talebine göre 100 kişiye kadar olan toplantılara ev sahipliği yapmaktadır.

İncele
Kartepe

Kartepe Toplantı Salonu

12 kişilik Kartepe Toplantı Salonumuz ile  Lansman toplantıları, seminerler, bayi/dernek toplantıları gibi organizasyonlarınız için; Kartepe Toplantı Salonu konforlu ve ferah bir alternatif olacaktır. 4 farklı oturma düzeninde kullanılabilen Kartepe Toplantı Salonu, kolçaklı sandalyeler kullanılarak tiyatro düzende katılımcı firmanın talebine göre 100 kişiye kadar olan toplantılara ev sahipliği yapmaktadır.

İncele
Seka

Seka Toplantı Salonu

11 kişilik Seka Toplantı Salonumuz ile  Lansman toplantıları, seminerler, bayi/dernek toplantıları gibi organizasyonlarınız için; Seka Toplantı Salonu konforlu ve ferah bir alternatif olacaktır. 4 farklı oturma düzeninde kullanılabilen Seka Toplantı Salonu, kolçaklı sandalyeler kullanılarak tiyatro düzende katılımcı firmanın talebine göre 11 kişiye kadar olan toplantılara ev sahipliği yapmaktadır.

İncele
Körfez

Körfez Toplantı Salonu

60 kişilik Körfez Toplantı Salonumuz ile  Lansman toplantıları, seminerler, bayi/dernek toplantıları gibi organizasyonlarınız için; Körfez Toplantı Salonu konforlu ve ferah bir alternatif olacaktır. 4 farklı oturma düzeninde kullanılabilen Körfez Toplantı Salonu, kolçaklı sandalyeler kullanılarak tiyatro düzende katılımcı firmanın talebine göre 60 kişiye kadar olan toplantılara ev sahipliği yapmaktadır.

İncele
Maide 1

Maide 1 Toplantı Salonu

İncele
Maide 2

Maide 2 Toplantı Salonu

İncele

PROTOKOL UYGULANAN ANLAŞMALI KURUMLAR

Kurumlar, Antikkapı A.Ş.'nin restoran hizmetlerinden ve düğün salonlarında düzenleyeceği yemek, toplantı ve organizasyonlardan indirimli olarak faydalanabilir. Kurumlara uygulanacak indirim oranı % 10'dur.

Anlaşmalı Kurumları Gör

Restoranlar