Antikpass
Sorgula

Satın Alma
İhale

WhatsApp

Şikayet
Öneri

ANTİK AKADEMİ HABER DETAY

ANTİK AKADEMİ / Antikkapı A.Ş. Bağlı İş Yerlerine Dezenfeksiyon İşlemi
14 Mart 2020 874

Ülkemizde de vakası görülen Koronavirüs (Covid-19) salgını nedeni ile Antikkapı A.Ş. , vatandaşların sağlığı için önlemler almaya devam ediyor. 
Antikkapı A.Ş.’ye bağlı tüm işyerlerini dezenfeksiyon işlemi gerçekleştirdi.
 
ANTİKKAPI A.Ş. BAĞLI İŞ YERLERİNE  DEZENFEKSİYON İŞLEMİ
Antikkapı A.Ş., Çin ve İtalya'da etkisini gösteren korona virüs hastalığına karşı alınan tedbirleri artırdı. Sağlık Bakanı Dr. Fahrettin Koca'nın Türkiye'de korona virüs görüldüğünü açıklamasıyla birlikte harekete geçen İdari İşler Müdürlüğüne bağlı ekipler, Antikkapı A.Ş.’ye bağlı tüm işyerlerini ilaçlama ve dezenfeksiyon işlemlerine başladı. Her lokasyon da gerçekleştirilen işlem özel koruma kıyafetli ve maskeli idari işler görevlileri tarafından yapıldı.
 
Çalışma kapsamında Maide Kafe ve Restoran, Sekapark Antikköfte, Ormanya Antikköfte ve Antikkafe, Mevlana Düğün Salonu, Tepeköy Düğün Salonu, Antikkapı Düğün Salonu, Kadıköy Düğün Salonu, Beylikbağı Düğün Salonu, Altınkemer Düğün Salonu, Sekabahçe Düğün Salonu, Seka Deniz Düğün Salonu, Maide Düğün ve Nikah Salonu, Mehmet Ali Paşa Düğün Salonu,Başiskele Düğün Salonu,Beylikbağı Düğün Salonu, tüm toplantı salonları, akaryakıt istasyonunu ilaçlama işlemi tamamlandı.