Antikpass
Sorgula

Satın Alma
İhale

WhatsApp

Şikayet
Öneri

ANTİK AKADEMİ HABER DETAY

ANTİK AKADEMİ / Antikkapı’dan Mobil Kafe Dönemi
09 Haziran 2020 872

Antikkapı A.Ş. koronavirüs salgınında normalleşmeye geçilmesi ile birlikte Sekapark, Ormanya ve Darıca Millet Bahçesi’nde mobil kafelerini açacak. Mobil kafelerde vatandaşa ucuz ve kaliteli hizmet verilecek.

YENİLİKLER İÇİN HAZIRLIK YAPILIYOR
Koronavirüs sürecinde düğünlerin yasaklanması ve lokantaların kapatılması ile birlikte Büyükşehir Belediyesi Antikkapı AŞ’de normalleşme dönemi için yeni hazırlıklar yapmaya başladı. Kentin en işlek noktalarında yaz aylarında daha kolay ve iyi hizmet vermek için Antikkafe’nin mobil kafe uygulaması hazırlıkları yapıldı. Aynı zamanda Antikkapı A.Ş. yeni hizmetlerle de Kocaeli halkına yine en iyi vermek için hazırlıklarını yapıyor.

3 ÖNEMLİ NOKTADA OLACAKLAR
 Antikkapı A.Ş. 4 mobil kafe için siparişlerini verdi. Koronavirüs salgınında normalleşmeye geçiş ile birlikte mobil kafeler de hizmet vermeye başlayacak. Antikkapı A.Ş. Antikkafe bünyesinde alacağı mobil kafelerin 2 tanesini Darıca Millet Bahçesi’ne, bir tanesini Ormaya’ya bir tanesini de Sekapark’a yerleştirecek. Mobil kafelerde kafe hizmeti verilecek ama sürprizlerde olacak.